Zibens Zaglis

 • Autors
  Riks Riordans
 • ISBN
  9789934111440
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2012
 • Lappuses
  408
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (130mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 9,46 Reģistrējoties: € 8,52

Pirkt

Olimpa Dievi ir sadusmojušies! Nāks zēns, kurš izglābs pasauli!

Rika Riordana grāvējs “Zibens zaglis” tagad ir lasāms arī latviešu valodā. Grāmata ir pirmā piecu stāstu sērijā “Pērsijs Džeksons un Olimpieši”. Līdz šim sērijas grāmatas pārdotas vairāk kā 30 miljonos eksemplāru. Zibenszaglis” vairāk kā 200 nedēļas pēc kartas bija The New York Times jauniešu literatūras pārdotāko grāmatu sarakstā, un Persijs Džeksons bieži tiek saukts par nākamo Hariju Poteru.

“Pareģojumi apstulbina, uzvedina un maldina. Briesmoņus var iznīcināt, bet tie nemirst. Tas ir varoņa uzdevums pieveikt tos šoreiz.” The New York Times.

 

Stāsti par Persiju Džeksonu ir balstīti sengrieķu mītos un leģendās. Autors smēlies iedvesmu daudzos sengrieķu stāstos, un arī galvenais tēls, vismaz savā izcelsmē, ir pielīdzināms visiem labi zināmajam varonim Heraklam, lai gan Persijs ir nevis Zeva dēls, bet gan jūras dieva Poseidona atvase. Stāsti ir ne tikai par mītiem, leģendām un piedzīvojumiem, bet arī par tēmām, kas pusaudžiem ir aktuālas – pieaugšana, mīlestība un vēlme sevi pierādīt.

 

“Šis ir stāsts, kurā Zevs, debesu dievs, domā, ka es esmu nozadzis viņa zibens bultu – sadusmot Zevu ir ļoti slikta ideja.” Persijs Džeksons

Pavisam parasts zēns nokļūst sengrieķu dievu konflikta vidū. Persijam ir tikai desmit dienas, lai ar draugu palīdzību novērstu karu Olimpa kalnā.

 

“Patiesi burvīgs un jautrs piedzīvojumu stāsts, kas īpaši aizraujošs liksies zēniem. Persijs Džeksons būs lielisks veids, kā padarīt skolu par mītisku vietu.” The London Times

 

Riks Riordans, amerikāņu autors, dzimis Teksasas štatā, pirms Persija Džeksona sērijas sarakstīja veiksmīgu mistēriju stāstu sēriju pieaugušajiem. Persija Džeksona grāmatu veidošanā piedalās visa Riordana ģimene, viņa sieva Bekija, māksliniece, ir pirmā Rika darbu redaktore. Savukārt abi rakstnieka dēli palīdz ar idejām, vecākais dēls iedvesmoja tēvu ar savu savu lielo interesei par grieķu mitoloģiju, un viņam gluži kā Persijam tika konstatēta disleksija un uzmanības deficīts. Jaunākais dēls Patriks pārlasa tēva grāmatas, pirms tās tiek nodotas drukai, pieprasot 10 dolārus par katru atrasto kļūdu. Autors atzinis, ka pēc grāmatu izdošanas saņēmis daudzas vēstules no vecākiem, kuru bērniem ir konstatēta disleksija vai uzmanības deficīts.Tajās atklājas, ka pēc Persija Džeksona grāmatu izlasīšanas bērni spējuši pārvarēt kaunu par savām kaitēm. Riordans ir strādājis par pasniedzēju un par savu tagadējo nodarbošanos saka: “Es vēl aizvien jūtos kā skolotājs, tikai manā klasē ir vairāki miljoni skolnieku.”

Piedāvājam Jums iegādāties arī šo:

Briesmonu jura_small
Cena:
€ 10,30
Reģistrējoties:
€ 9,27

Pirkt

Briesmoņu jūra

Autors: Riks Riordans
ISBN: 9789934114373
Sarkana piramida_small
Cena:
€ 11,83
Reģistrējoties:
€ 10,64

Pirkt

Sarkanā piramīda

Autors: Riks Riordans
ISBN: 9789934114427

 • samantaberga@inbox.lv 09.07.2013 20:13

  Vai tiks izdotas arī pārējās šīs sērijas grāmatas?

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā