Jauna pieeja biznesam

 • Autors
  Iļja Laurs
 • ISBN
  9789934116261
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2014
 • Lappuses
  232
 • Iesējuma veids
  Cietie vāki (145mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 14,78 Reģistrējoties: € 13,31

Pirkt

Grāmatas autors Iļja Laurs ir slavens Lietuvas biznesmenis, investētājs, lielākās globālās mobilo lietojumprogrammu GetJar neatkarīgās platformas izveidotājs. Eiropas biznesa preses asociācija piešķīrusi viņam titulu “Veiksmīgākais vadītājs Eiropā 2011. gadā”. Pasaules ekonomikas forumā viņu dēvē par „Tehnoloģiju pionieri 2011”. Wall Street Journal Iļja Laurs iekļauts 25 Eiropas tehnoloģiju līderu sarakstā.

Grāmatā “Jauna pieeja biznesā” autors izklāsta savus principus, kā efektīvi darboties jaunlaiku biznesā, mūsdienīgu iespēju pasaulē, kur valda informācijas tehnoloģijas. Lasītājam tiek sniegta iespēja raudzīties uz lielāko inovāciju centru — Silīcija ieleju. Saturs pauž informāciju par to, „kā gūt uzvaru konkurencē, kad progress un jaunas tehnoloģijas diktē jaunus noteikumus un pamatprincipus?” Iļja Laurs apgalvo, ka pēdējos gados ir daudz mācījies no planētas līderiem „Microsoft”, „Yahoo”, „Google” un domājis par jauniem biznesa modeļiem, kā radīt mūsdienu pasaulē lielāko bezmaksas mobilo aplikāciju platformu. Sīkāk grāmatas nodaļās Iļja Laurs apraksta, kā veiksmīgi gūt peļņu biznesā un darboties jauno tehnoloģiju biznesā, kā piemēru minot arī mājaslapas izveidi.

Grāmatas autora skatījuma uz bisnesu un ieviesto tehnoloģiju dēļ, speciālisti Iļju Lauru dēvē par tehnoloģiju vizionieri un pastāvīgi citē žurnālos „Wall Street Journal”, „Forbes” u.c. Viņš uzstājas daudzās telekomunikāciju konferencēs un unversitātēs.

Grāmata ir pieejama visās lielākajās grāmatnīcās Latvijā!


 • Richman Blog 05.06.2015 09:55

  Grāmata par to, ka arī mazās Baltijas valstis ar savu neatlaidību un sīkstumu var izcīnīt savu vietu zem saules lielo tehnoloģiju gigantu konkurencē un viņiem tik ierastajā vidē – Silīcija ielejā. Tas ir lietuviešu uzņēmēja Iļjas Laura stāsts par to, kā notiek investoru piesaistīšana jauna tehnoloģiju uzņēmuma jeb tā dēvētā StartUp attīstīšanai.
  Pilnu recenziju lasi:
  http://www.richmanblog.com/Biznesam/Gramatas/Jauna-pieeja-biznesam.html

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji