Pasaules lielākās pilsētas

 • ISBN
  9789984234731
 • Izdevniecība
  Jāņa Rozes apgāds SIA
 • Gads
  2014
 • Lappuses
  256
 • Iesējuma veids
  Cietie vāki (220mm x 277mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 17,25 Reģistrējoties: € 15,53

Pirkt

“Jāņa Rozes apgāds” sarūpējis lieliski dāvanu tiem, kam patīk pasapņot par nākamo ceļojuma galamērķi. Tikko iznākušajā grāmatā "Pasaules lielākās pilsētas” atrodama kodolīga, vizuāli pievilcīga, ar krāšņām fotogrāfijām un uzskatāmiem datorgrafiskiem modeļiem ilustrēta informācija par pasaules lielpilsētām, kas izslavētas ar īpašo gaisotni, bagāto vēstures mantojumu un spēju dinamiski mainīties.


Grāmata sniedz ieskatu visu kontinentu skaistākajās un slavenākajās pilsētās: Toronto, Sanfrancisko, Buenosairesa, Stokholma, Jeruzaleme, Johannesburga, Oklenda, Seula – tās visas var pieskaitīt pasaules vietām, kas īpaši spēcīgi iespaido apmeklētājus vai nu ar bagātīgo arhitektūras mantojumu, vai ar gleznainu dabisko vidi, un tām visām raksturīga īpaša vitalitāte. Katrai pilsētai veltīta atsevišķa nodaļa: karte ar svarīgākajiem apskates objektiem, lakonisks, bet iedvesmojošs pilsētas apraksts un atvērums, kas veltīts kādai no ievērojamākajām celtnēm.


Vai zinājāt, ka arhitektūras cienītājiem Johannesburgā noteikti jāapmeklē vietējais futbola stadions, Amsterdamā jāiegriežas Begijnhof kvartālā, bet Mumbajā jāaiziet uz Viktorijas staciju? Protams, grāmata piedāvā vēl neskaitāmas citas ierosmes, ko likt lietā ceļojumu plānošanā. Tā noderēs arī kā uzziņas līdzeklis skolēniem. Un ļaus mirkli pasapņot vai atcerēties jau reiz apmeklētas vietas.


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais