Raganu sezona

 • Autors
  Nataša Mosterte
 • ISBN
  9789984847092
 • Izdevniecība
  Dienas grāmata SIA
 • Gads
  2009
 • Lappuses
  400
 • Iesējuma veids
  Cietie vāki (156mm x 217mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 12,11 Reģistrējoties: € 10,90

Pirkt

Trilleris “RAGANU SEZONA” skar lielos jautājumus par mīlestību, nāvi, alķīmiju un cilvēka prāta spējām pārveidot realitāti un izlauzties no tās. Teksts ir intrigu pilns. Briesmas, slēpjoties aiz katra gudri uzrakstītā teikuma, vilina lasītāju aizgrābjošā ceļojumā.

Hakeris Gabriels Blekstouns ir izskatīgs, gudrs un iedomīgs, turklāt apveltīts ar neparastu talantu ― viņš spēj veikt domu lasīšanas lidojumu, kas ļauj ieiet cita cilvēka prātā.
Kādudien viņu uzmeklē sendienu draudzene un lūdz palīdzēt uzmeklēt viņas vīra pazudušo dēlu, kurš pēdējo reizi redzēts divu apburošu māsu sabiedrībā. Gabriels, lai arī negribīgi, tomēr piekrīt, un viņa dzīvē sākas raganu sezona ― ceļojums pasaulē, durvis uz kuru viņš labprāt būtu nekad neatvēris…

Nataša Mosterte ir dzimusi Dienvidāfrikā. Viņa studējusi Johannesburgā un Ņujorkā, ieguvusi zinātniskos grādus leksikogrāfijā un lingvistikā. “Raganu sezona” ir autores ceturtais romāns.

“Līdzīgās devās sajaucot alķīmiju, atmiņas mākslu, misticismu un augsto maģiju, Mosterte ir radījusi grāmatu, kuru grūti nolikt malā.”
TimeOut

“Atliek vien apbrīnot autores pašas raganisko spēku, ar ko viņa sajūsmina lasītāju!”
Daily Mail

“Saistoši. Oriģināli. Aizraujošs alķīmijas un seksualitātes aizraujošs apvienojums. Esiet gatavi ļauties tā pavedinošajam spēkam!”
Mo Haiders, rakstnieks

“Iedvesmojoši jutekliskas romantikas un ledainu tirpu pilns [..] pavedinošs trilleris.”
Harpers Bazaar

Piedāvājam Jums iegādāties arī šo:

Placebo_500_small
Cena:
€ 7,31
Reģistrējoties:
€ 6,58

Pirkt

Placebo

Autors: Jurga Ivanauskaite
ISBN: 9789984847009

 • Inga Visnakova 25.08.2012 11:40

  Gramata taa aizrauj,ka nevar atrauties lidz nav izlasita pedeja lappuse.Man shis garmatas lasishana asociejas ar brauksanu no kalna,pirmas lappas puses ir kaa uzsakot un tad vairs nekontrole!

 • Jana Frīdmane 02.01.2010 21:08

  Gabriēla Blekstouna dzīve ir spriedzes pilna – viņš nodarbojas ar komerciālo spiegošanu. Viņš ir apmierināts ar sevi un dzīvi.. Sāpīgajam pagātnes noslēpumam viņš neļauj pārāk sevi traucēt.
  Viss izmainās, kad viņu uzmeklē jaunības mīlestība Frenkija un lūdz atrast viņas pazudušo padēlu, kurš pēdējoreiz redzēts divu apburošu un noslēpumainu māsu sabiedrībā.
  Gabriēlam nākas uzzināt, ar ko nodarbojas mūsdienu raganas, kā arī noslēgt rēķinus ar savu pagātni.
  Šī grāmata varētu būt interesanta arī tiem, kas nav gotisko trilleru cienītāji. Tajā atrodams viss,kas var ieintriģēt lasītāju –mīlestība, sekss, spriedze, aizraujoša intriga un ezotērika. N.Mosterte nezaudē gaumi un mēra sajūtu; viņmas vēstījums nav ne pārgudrs, ne salkans, ne pāršausmināts. Saistoša, gudra un izklaidējoša lasāmviela. Lai gan lasītāju ne mirkli nepamet briesmu sajūta, šo grāmatu droši var lasīt arī vakarā – murgi nerādīsies!

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā