Mana muļķa sirds

 • Autors
  Sūzana Elizabete Filipsa
 • ISBN
  978-9984-35-863-5
 • Izdevniecība
  Kontinents Apgāds
 • Gads
  2017
 • Lappuses
  448
 • Iesējuma veids
  Cietie vāki (140mm x 205mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 14,67 Reģistrējoties: € 13,20

Pirkt

Mollija Somervila ir bērnu grāmatu rakstniece, kura mīl savu darbu no visas sirds. Diemžēl privātajā dzīvē viņai tik spoži neiet. Dienā, kad Kevins Takers viņu teju nogalināja, Mollija Somervila zvērēja uz visiem laikiem atteikties no nelaimīgas mīlestības.

 

Chicago Stars futbola zvaigzne Kevins Takers ir puisis, kurā Mollija varētu iemīlēties, bet viņš nespēj atcerēties pat viņas vārdu...

Kādudien viņi tiek burtiski iesviesti viens otra dzīvē. Mollija un Kevins cīnās ar savām jūtām un viens ar otru, apgūstot vienu no dzīves svarīgākajām mācībstundām.

 

New York Times, Publishers Weekly un USA Today atzītākā romantiskā rakstniece Sūzana Elizabete Filipsa pastāvīgi atrodas bestselleru sarakstu augšgalā un četras reizes ir ieguvusi prestižo Gada grāmatas balvu.

 

Latvijā izdoti vairāk nekā divdesmit S. E. Filipsas romānu, un tie pazuduši no veikalu plauktiem neticamā ātrumā. Lasītāji visā pasaulē arvien sagaida autores darbus ar ovācijām.

 

Ja jūsu iemīļotākās autores ir K. Eljota, Dž. Maknota vai Dž. Devero, Filipsas jaunais darbs šķitīs kā visu nosaukto autoru apvienojums, no katras paņemot to labāko. Viņa radījusi apburošu romānu, kurā kūsā kaislība, enerģija, romantika un milzums asprātības.

 

 

Šis stāsts apvijas ap lasītāja sirdi un nelaiž to vaļā.

Oakland Press


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā