3 dienu uztura programma

 • Autors
  Gražina Guma
 • ISBN
  978-9934-0-6163-9
 • Izdevniecība
  Zvaigzne ABC apgāds
 • Lappuses
  120
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (190mm x 250mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 12,44 Reģistrējoties: € 11,20

Pirkt

Trīs dienas enerģijai, veselībai un labsajūtai!

Svaigās pārtikas eksperte Gražina Guma izstrādājusi unikālu trīs dienu uztura programmu, kas attīra organismu un uzlabo pašsajūtu. Gražinas metode Lietuvā kļuvusi tik populāra, ka tai pievērsušies tūkstošiem cilvēku.

Uztura programma domāta ikvienam, kas vēlas ieklausīties savā organismā, atklāt jaunas garšas un palutināt sevi ar veselīgu pārtiku. Tikai trīs dienas - un jūs sajutīsiet enerģiju, ko sniedz organismu attīrošs un spēcinošs uzturs.

Grāmatā atradīsiet produktu sarakstu, kas būs lielisks palīgs iepērkoties, īpaši izstrādātu ēdienkarti trim dienām un receptes. Ēdieni ir viegli pagatavojami, garšīgi un bagāti vitamīniem un uzturvielām. Receptes papildina krāšņas fotogrāfijas - šī grāmata ir arī bauda acīm!

Gražina Guma (Gražina Gum) ir mediķe, dzīvās/augu valsts pārtikas eksperte, vegānu uztura speciāliste, vairāku grāmatu autore. Rīko seminārus, kulināros kursus, organismu atjaunojošas atpūtas kūres, organizē veselīga dzīvesveida nometnes Baltijas valstīs. Gražina ir izstrādājusi arī īpašu produktu līniju. Vairāk par autori: www.grazinagum.lt

No lietuviešu valodas tulkojusi Marika Taube


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Jaunākais kategorijā