Dikāna receptes. 350 receptes neatgriezeniskai svara samazināšanai

 • Autors
  Pjērs Dikāns
 • ISBN
  9789934047152
 • Izdevniecība
  Zvaigzne ABC apgāds
 • Gads
  2014
 • Lappuses
  336
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (130mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 9,33 Reģistrējoties: € 8,40

Pirkt

Dikāna diētas pamatā ir unikāla četru posmu programma. Divi posmi veltīti svara samazināšanai un divi – svara stabilizēšanai. Diētas pamatprincipi ir aprakstīti grāmatā - bestsllerā “Dikāna diēta”. Šo diētu ievērot ir viegli. Patiesībā tā ir ļoti piemērota gardēžiem un gaļas ēdienu cienītājiem. Un ar grāmatu “Dikāna receptes” diētu ievērot jums būs vēl vienkāršāk.

Mesjē Dikāns piedāvā 350 receptes izmantošanai diētas svarīgāko - svara samazināšanas - posmu laikā. Grāmatā ir iekļautas ēdienu idejas gan proteīnu jeb uzbrukuma fāzei, gan arī ļoti daudzas receptes, lai “nenoietu no ceļa” kruīza fāzes laikā, kad diētā drīkst iekļaut dārzeņus.

Šī grāmata ir vislabākais apliecinājums tam, ka ir iespējams vienlaikus baudīt ēdienu un samazināt svaru.

“Dikāna receptes” parāda, kā ar gardiem salātu dresingiem, mērcēm un nepārspējamiem saldajiem ēdieniem maltītes padarīt vēl garšīgākas un interesantākas, un iedrošina ikvienu tievētāju apņēmīgi doties pretī mērķim.

Šī diēta ir nosaukta Dr. Pjēra Dikāna (Pierre Dukan), franču medicīnas doktora vārdā, kurš savu karjeru veltījis tam, lai palīdzētu cilvēkiem uz visiem laikiem atbrīvoties no liekā svara. Nostāsti par Dikāna diētu ceļoja no mutes mutē, līdz mesjē Dikāns uzrakstīja grāmatu “Dikāna diēta”. Tā uzreiz pēc izdošanas kļuva par bestselleru, tika izdota vairāk nekā trīsdesmit valstīs un tulkota vairāk nekā četrpadsmit valodās. Vairāk informācijas par šo diētu meklējiet www.dukandiet.co.uk

Piedāvājam Jums iegādāties arī šo:

Dikana_dieta_small
Cena:
€ 10,07
Reģistrējoties:
€ 9,06

Pirkt

Dikāna diēta

Autors: Pjērs Dikāns
ISBN: 9789934033247

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais