Mācāmies vadīt auto

 • Autors
  N.Žuļņevs, A.ļeontjevs
 • ISBN
  9789984182476
 • Izdevniecība
  Mācību grāmata SIA
 • Gads
  2016
 • Lappuses
  160
 • Iesējuma veids
  Mīksie vāki, šūts, līmēts (170mm x 238mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 10,58 Reģistrējoties: € 9,53

Pirkt

Grāmata ir mācību līdzeklis topošajiem vieglā auto vadītājiem, kuri gatavojas kārtot CSDD eksāmenu vadītāja tiesību ieguvei, kā arī visiem, kuri vēlas iemācīties vadīt auto.
Izdevumā sniegta visa kursantiem nepieciešamā informācija par vadīšanas īpatnībām gan automašīnām ar automātisko ātrumkārbu, gan automašīnām ar mehānisko ātrumkārbu. Sīki aplūkoti eksāmena vingrinājumi, sniegti visu vadītāja darbību ilustrēti algoritmi. Īpaši uzsvērti ceļu satiksmes drošības jautājumi, kas topošajiem autovadītājiem palīdzēs pareizi un pārdomāti atbildēt CSDD teorētiskajā eksāmenā. Sniegtas rekomendācijas braukšanai sarežģītos ceļa apstākļos, aplūkoti tipisku bīstamu satiksmes situāciju prognozēšanas pamati, kas ļauj mācīties no citu kļūdām un nepieļaut tās savā ikdienas autovadītāja praksē.
Grāmata adresēta autoskolu kursantiem un visplašākajam autovadītāju – esošo un topošo – lokam.
Nikolajs Žuļņevs – tehnisko zinātņu doktors, Starptautiskās Žurnālistu savienības biedrs, ceļu satiksmes drošības speciālists. Autors vairāk kā simt ES un NVS valstīs izdotām grāmatām un mācību līdzekļiem par satiksmes noteikumiem, transportlīdzekļu uzbūvi un vadīšanu.
Aleksejs Ļeontjevs – pēta ceļu satiksmes drošības jautājumus. Autors grāmatām un mācību līdzekļiem par drošu velosipēdu un mopēdu vadīšanu.

Izdevums latviešu valodā.
 


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā