Dieva delūzija

 • Autors
  Ričards Dokinss
 • ISBN
  9789934115202
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2014
 • Lappuses
  432
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (145mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 16,26 Reģistrējoties: € 14,64

Pirkt

Ričarda Dokinsa grāmata "Dieva delūzija" ir uzņemta visvairāk lasīto grāmatu sarakstā "Book Sense"!

Par vienu no gada labākajām grāmatām atzinuši:

The Economist, Financial Times, San Francisco Chronicle, Salon, St. Louis Post-Dispatch, Capital Times, Kirkus Reviews un citi.

Ričards Dokinss: "Attiecībā uz lielāko daļu no dieviem, kuriem cilvēki jebkad ticējuši, ateisti esam mēs visi. Daži vēl tikai pavirzāmies par vienu dievu tālāk."

Rods Lidls, Sunday Times (Londona): "Aizraujoši interesanta, daudzpusīgi informatīva, spoži uzrakstīta polemika... Mūs eleganti pārliecina un prasmīgi pierunā nokratīt māņticīgās blēņas, kas mūs kropļojušas, kopš pirmo reizi bijām svētdienas skolā."

Scientific American: "Nereti Dokinsa argumentus atraida, tos nodēvējot par huligāniskiem, taču viņš jau neatļaujas neko vairāk, kā vien teoloģiskas doktrīnas izvērtēt pēc tādiem pašiem kritērijiem, kādi jāiztur zinātniskai teorijai."

Sunday Times (Austrālija): "Šī visnotaļ pievilcīgā grāmata par ateismu glaimo, iebiedē, pārliecina un apmulsina... Kaut kam no tā ir grūti nepiekrist, kaut kas no tā sanikno līdz ārprātam. Patiešām lieliski."

Financial Times: "Fascinējoša... sarakstīta dzirkstošā valodā, tāpēc grāmata ir ne tikai patīkama lasāmviela, bet arī rosina domāt visā plašajā jautājumu spektrā."


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā