Katrā sievietē ir dieviete

 • Autors
  Džīna Šineda Bolena
 • ISBN
  9789984388779
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2011
 • Lappuses
  256
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (145mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 8,21 Reģistrējoties: € 3,69

Pirkt

Kā tas iespējams, ka dažreiz sieviete ir ļoti loģiska un profesionāla, bet citkārt ļaujas emocijām un noslēdzas sevī?

Dr.Bolena uzsver: jo sarežģītāka ir sieviete, jo vairāk iespējams, ka viņā aktīvas ir daudzas dievietes. Svarīgākais ir izlemt, kuru attīstīt un kuru izskaust. Grāmata “Katrā sievietē ir dieviete” rāda, kā to izdarīt, tā ļauj iepazīt sevi un uzzināt savas stiprās puses.


 • Aivars Eipurs 28.03.2011 14:58

  Jaunavīgā dieviete? Ievainojamā dieviete? Vai varbūt alķīmiskā dieviete? Sievietei būs daudz vieglāk saprast un pieņemt sevi, ja viņa ieraudzīs sevi kādā no šiem aprakstītajiem arhetipiem. Viņa arī varēs drošāk izvēlēties iespējamos ceļus, lai mainītos un kaut ko sevī izskaustu vai pastiprinātu. Es to saku tādēļ, ka esmu pārliecināts: sievietes labvēlīgos apstākļos spēj mainīties vairāk nekā vīrieši.
  Vīriešiem šī grāmata noderēs, lai labāk izprastu savas ģimenes sievietes – ne tikai sievas, bet arī mātes, vecmāmiņas, meitas un mazmeitiņas, kā arī darba kolēģes.
  Arhetipisko figūru pārzināšana ir liels palīgs ārstiem, kad pacientes ir sievietes. Iegūtais „sniedz noderīgu klīnisko ieskatu viņu interpersonālajos un intrapsihiskajos konfliktos. Dieviešu modeļi palīdz izskaidrot atšķirības personībā; tie dod ieguldījumu par psiholoģisko grūtību un psihiatrisko simptomu potenciālu. Tie norāda iespējamos sievietes izaugsmes ceļus saistībā ar konkrētās dievietes modeli.”
  Patīkami, ka šī grāmata nav nekas paviršs un lēts. Tā drīzāk ir labs palīgs dzīvošanā un sapratnē, ņemot par pamatu antīko mitoloģiju un Junga psihoanalītisko teoriju par arhetipiem.
  Autore ir ne tik vien psihiatre un praktizējoša Junga psihoanalīzes speciāliste, bet arī atzīmē savu nenovērtējamo meitas, sievas un mātes pieredzi..
  Grāmata palīdzēs tikt galā ar situāciju, ja sieviete ir nonākusi sprukās: iekšēji sekojot dievietes arhetipa, bet ārēji – kultūras stereotipa diktētajam.
  Septiņas grieķu romiešu dievietes. Vai jūs zināt, kuru no viņām jūs sevī nesat?
  Arī horoskopu pārzinātāji, kuriem patīk iestāstīt sev, ka viņi pazīst cilvēkus (sakarā ar to, ka apraksts par atsevišķiem tipiem kaut kur ir lasīts un salīdzināts ar savām fantāzijām par vienu vai otru radinieku, vai paziņu), var šeit iegūt jaunus priekus – jo te kaut kas ir sistematizēts un salikts plauktiņos. Tikai jāatceras – tā var būt un var arī nebūt. Tas attiecas uz jebko. Taču vairumā gadījumu.... Un vēl – cilvēks var būt citāds bērnībā un citāds pusaudža gados, viņš var mainīties vecumā starp trīsdesmit un četrdesmit, pensijas gados, kā arī individuāli jebkurā no manis nenosauktajiem vecumiem.

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā