Dzīves paradoksi

 • Autors
  Aleksandrs Volkovs
 • ISBN
  9789984388823
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2011
 • Lappuses
  104
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (145mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 1,77 Reģistrējoties: € 1,60

Pirkt

Rīkojies tā, lai valdītu pār situācijām un apstākļiem! Pasargā sevi no iekšējām un ārējām deformējošām iedarbībām! Piedāvājam īsu rokasgrāmatu sociālajā pasaulē.

Apgāds ”Jumava” līdzās jau divām izdotajām krievu rakstnieka Aleksandra Volkova grāmatām ”Dzīves noslēpumi” un ”Tavas naudas maģija”, laidis klajā grāmatu “Dzīves paradoksi”, kas stāsta par neierastām, paradoksālām situācijām, kas notiek ar cilvēkiem katru dienu. Ar piemēriem no dzīves autors māca, kā uzvesties, kā rīkoties, ko no šādām situācijām var iegūt un, kā tās labāk izmantot.

Vārds “paradokss” ir cēlies no grieķu vārda “negaidīts”.

Autors paradoksus lieto kā neparastus un pārsteidzošus izteicienus, kuri uzsver, maina vai attīsta ierastos priekšstatus. Paradoksi norāda uz sociālajām un loģiskajām pretrunām, kuras ikdienā reizēm paliek nepamanītas, kā arī piedāvā zināšanas par cilvēka iekšējo pasauli.

“Paradoksu iedarbības mehānisms ir vienkāršs un efektīvs — tie māca prātot un rīkoties tā, lai valdītu pār situācijām un apstākļiem un pasargātu cilvēku no ārējām un arī iekšējām deformējošām iedarbībām.”

Aleksandrs Volkovs

Aleksandrs Volkovs - profesionāls rakstnieks un dzejnieks, ārsts, kurš no saviem priekšgājējiem mantojis spēcīgu garu un labu sirdi. Viņš ir filozofs-mistiķis un psihologs, vispārcilvēcisko morāles normu un humānisma principu aizstāvis.

Piedāvājam Jums iegādāties arī šo:

Dzives noslepumi_small
Cena:
€ 6,95
Reģistrējoties:
€ 3,13

Pirkt

Dzīves noslēpumi

Autors: Aleksandrs Volkovs
ISBN: 9789984388076
Tavas_naudas_magija_small
Cena:
€ 5,04
Reģistrējoties:
€ 4,54

Pirkt

Tavas naudas maģija

Autors: Aleksandrs Volkovs
ISBN: 9789984387451

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā