Zivis un makšķerēšana LA tematiskā avīze

 • Autors
  Aldis Jermaks
 • ISBN
  9771407433005
 • Izdevniecība
  Lauku Avīze
 • Gads
  2012
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 1,41 Reģistrējoties: € 1,27

Pirkt

Šis LA Tematiskās avīzes izdevums adresēts makšķerniekiem, dabas, it īpaši ūdeņu, mīļotājiem, vienkārši zinātkārajiem, arī gardēžiem, tūristiem u. c.

 

Arī makšķernieku sievām (retākos gadījumos – makšķernieču vīriem) – un ne jau tikai maltīšu gatavošanai, bet galvenokārt labākai izpratnei, ka tā štelle nav nekāda izlaidība, bet vērtīgs, skaists un izzinošs vaļasprieks ar praktiskas lietderības bonusiem (ne tikai pārtikas sagādē, bet, piemēram, draudzības jūtu stiprināšanā, dabas miera un harmonijas apgūšanā, veselības kopšanā utt.).

Izdevuma autors – žurnālists un aizrautīgs makšķernieks Aldis Jermaks izdevuma ievadā raksta: "Šajā avīzē esmu aprakstījis tikai tās zivis un to ķeršanas veidus, kuras daudzmaz bieži trāpās makšķernieku lomos un ir garšīgs, daudzveidīgs un veselīgs pārtikas produkts. Būšu gandarīts, ja te uzzināsiet kaut ko jaunu, kaut vienu knifu, kā labāk, veiksmīgāk un rezultatīvāk tikt pie lomiem. Ja izdevumā izlasītais jums palīdzēs šo mērķi panākt, tad to būšu izdarījis arī es."


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji