Ceļvedis pasaules pārmaiņās

 • Autors
  Ervins Lāslo
 • ISBN
  9789934112942
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2014
 • Lappuses
  216
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (140mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 10,35 Reģistrējoties: € 9,31

Pirkt

Grāmatā "Ceļvedis pasaules pārmaiņās" autors Ervins Lāslo formulē cilvēces izšķirošo izvēli - dzīvot pēdējo aizejošas, novecojušas pasaules vai pirmo jaunas, ilgtspējīgas pasaules dekādi.

Dr. Lāslo piedāvā jaunu "realitātes karti" kā ceļvedi pasaules pārmaiņās, ko pašlaik piedzīvojam. E. Lāslo skaidro, ka mūsu pasaulē ir sācies Dižpavērsiens un mūsu pašreizējā realitāte ir būtiski jauna: nopietnas klimata pārmaiņas, globālās korporācijas, industrializēta lauksaimniecība, izaicinot mūs mainīties līdzi strauji mainīgajai pasaulei, lai neietu bojā.

Materiālistiski zinātniskajā uzskatā par realitāti ir sācies pavērsiens uz daudzdimensionālu pasaules uzskatu par vairākām savstarpēji saistītām realitātēm, kas jau sen bija zināms cilvēces lielajās garīguma tradīcijās. Saprotot mūsu mainīgās pasaules savstarpējās sakarības un tās mainīgo "karti", mēs dzīvosim tajā ar skaidrāku priekšstatu, lielāku gudrību un pašapziņu.

Pazīstamais ārsts reanimatologs Pēteris Kļava teic: "Alkatības un cilvēciskās bezatbildības uz planētas ir par daudz. Zināšanu, mīlestības un atbildības ir ļoti par maz. Vai kolektīvās apziņas matricas enerģija var mainīt nākotni? Vai pasaules varas čūska var atlaist pašas saķerto asti?

Mūsdienās realitātes un sevis apzināšanās zinātnē ir noticis milzīgs kvantu lēciens. Grāmatas autors Ervins Lāslo ar dramatiskiem faktiem un skaitļiem raksturo notiekošo mūsu dzīvē un neatliekami aicina izmantot katra cilvēka apziņas potenciālu esošā haosa un planetārās destrukcijas glābšanai. Autors pierāda, cik milzīga ietekme uz realitāti ir mūsu gan apzinātai, gan neapzinātai domai."


Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Pirktākais kategorijā

Jaunākais kategorijā