Mājas aptieciņa

 • Autors
  Dace Marcinkeviča
 • ISBN
  9789934114649
 • Izdevniecība
  Jumava SIA
 • Gads
  2013
 • Lappuses
  104
 • Iesējuma veids
  Mīkstie vāki (145mm x 200mm)
Lasītāju vērtējums:
Ekspertu vērtējums:
Cena: € 6,95 Reģistrējoties: € 6,25

Pirkt

Farmaceite Dace Marcinkeviča ir radījusi noderīgu lasāmvielu katras ģimenes mājas bibliotēkai. Grāmatā “Mājas aptieciņa gripas un saaukstēšanās laikā” ir četras nodaļas - Kā atšķirt gripu no saaukstēšanāsKā pareizi ārstēties gripas un saaukstēšanās laikāKo var darīt, lai saudzētu savu veselību un Pareiza medikamentu lietošana, kurās ir atklāts, kā atpazīt gripu un saaukstēšanos, kā arī ir ieteiktas labākās ārstēšanās un profilakses metodes. Augstu vērtējamas sniegtās norādes par pareizas pašārstēšanās iespējām, izmantojot tradicionālās medicīnas līdzekļus.

Daudzu ģimeņu iecienīta sertificētā ģimenes ārste Dr. Daiga Krustiņa, izsakot vērtējumu par grāmatu, min: “..ikviens varēs atrast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ikdienas saslimšanām, ārstniecības augu lietošanu un mājas aptieciņas vērtīgākajām sastāvdaļām. Vienkārši, saprotami un ilustratīvi ir sistematizētas biežāk sastopamas saaukstēšanās slimības. Potenciāliem pacientiem tiek dotas rekomendācijas slimību profilaksei un pareizas ārstēšanas sākšanai mājas apstākļos”.

Grāmatā ir lasāmi noderīgi fakti un vienkāršas metodes labas veselības saglabāšanai un uzturēšanai, tā ka bez atbildēm un dažādiem mītiem par gripas un saaukstēšanās iespējām neizpalikt.

Iegūsti zināšanas un esi vesels!

Grāmatas e-versija šeit:
http://po.st/aptecina

Piedāvājam Jums iegādāties arī šo:

Veseliibas_small
Cena:
€ 13,31
Reģistrējoties:
€ 11,98

Pirkt

Veselības enciklopēdija

Autors: Urzula Bīringa
ISBN: 9789934114496

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji