Noteikumi

Šie noteikumi attiecas uz visiem līgumiem par tādu preču pirkumu, kuras pasūtītas www.gramata24.lv.

1. NOTEIKTIE PIENĀKUMI

1.1. Interneta grāmatnīcā www.gramata24.lv pirkumus var veikt gan reģistrēti Klienti, kuriem ir izveidots klienta konts, gan tie, kuri nereģistrējas interneta grāmatnīcā, bet veicot pasūtījumu, norāda savu vārdu, uzvārdu, piegādes adresi.

1.2. Ar pasūtījuma veikšanu Klients apliecina to, ka pilnībā piekrīt www.gramata24.lv noteikumiem un apņemas tos ievērot. Līgums stājas spēkā brīdī, kad ir saņemta apmaksa par klienta veikto pasūtījumu un izbeidzas grāmatu piegādes brīdī.

1.3. gramata24.lv uzņemas pienākumu sniegt Klientam informāciju un dot apstiprinājumu, ka grāmatu pirkuma līgums ir stājies spēkā:

1.3.1. pēc pirkuma pasūtījuma apmaksas, Klients saņem e-pasta vēstuli par izdarīto pasūtījumu;

1.3.2. ja Klienta pasūtītā grāmata nav pieejama, gramata24.lv nosūta Klientam e-pasta vēstuli, informējot par šo gadījumu.

1.4. Darbības, kas jāveic, lai veiktu pasūtījumu:

  • jāizvēlas grāmata/-as
  • jāieliek “grozā” izvēlētās grāmatas un jānorāda to skaits
  • jāieraksta klienta vārds, uzvārds un piegādes adrese/saņemšanas veids
  • jāizvēlas maksājuma veids
  • jāveic maksājums, un tikai pēc tā saņemšanas sākas nepieciešamo grāmatu meklēšana
  • jāsaņem apstiprinājumi par pasūtījuma statusa maiņu (apmaksas saņemšana, pasūtījuma nokomplektēšana, utt.) uz savu norādīto e-pasta adresi

2. PASŪTĪJUMA IZPILDES TERMIŅŠ

Piegādes termiņu nosaka tas, vai nepieciešamās grāmatas ir uz vietas, kā arī piegādes veids/vieta, ko norādījis Klients.

NB! Lūdzam vērst Jūsu uzmanību uz to, ka no mājas lapā redzamajām precēm uz vietas pieejamas tikai apgāda Jumava grāmatas!
Ja ir steidzami pirkumi, lūdzu, rakstiet uz serviss@gramata24.lv, lai noskaidrotu, vai attiecīgā prece ir uz vietas un vai ir iespējams pasūtījumu nokomplektēt uzreiz! 

3. NORĒĶINU KĀRTĪBA

3.1. Visas cenas interneta grāmatnīcā www.gramata24.lv uzrādītas kopā ar PVN. PVN izmaiņu gadījumā tiek veiktas atbilstošas cenu korekcijas. Preču cenas var tikt mainītas, iepriekš nebrīdinot Klientus.

3.2. Maksa par pasūtījuma piegādi Latvijas teritorijā ir Eur 3,55. Maksa par grāmatu piegādi uz ārzemēm tiek aprēķināta atkarībā no pasūtījuma svara.

3.3. Par pasūtījumiem interneta grāmatnīcā Gramata24.lv var norēķināties 2 veidos:

3.3.1. ar maksājuma kartēm Visa, Master Card, Maestro;

3.3.2. apmaksājot rēķinu  jebkurā bankā/interneta bankā (pasūtījuma apstrāde tiek uzsākta tad, kad ir saņemts maksājums).

4. gramata24.lv TIESĪBAS IZBEIGT LĪGUMU

Gramata24.lv patur tiesības izbeigt līgumu, ja pasūtītās grāmatas nav pieejamas.
Naudas summa, kas samaksāta par pasūtītajām grāmatām, bet nepieejamām grāmatām tiek atgriezta klientam.